MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
14:00 - 14:30 Classical ballet
Intermediate
from 28.09.19
14:00 - 15:00
Yana Marinova
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Classical ballet
Beginners
from 28.09.19
15:00 - 16:30
Yana Marinova
15:30 - 16:00 Zumba
Tonning
All levels
15:30 - 16:30
Emanuela Alvarez
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 25.01.20
16:30 - 17:30
Oriental dances
Intermediate
from 20.10.19
16:30 - 17:30
Lilia Bozhinova
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Salsa
Beginners II
from 21.01.19
17:30 - 18:30
Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 18.02.20
17:30 - 18:30
Marina Petrova
Oriental dances
Beginners
from 16.10.19
17:30 - 18:30
Boryana Dimitrova
Salsa
Beginners II
from 21.01.19
17:30 - 18:30
Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 18.02.20
17:30 - 18:30
Marina Petrova
Hip-Hop
Beginners
from 06.01.20
17:30 - 18:30
Zdravko Kostadinov
Oriental dances
Beginners
from 16.10.19
17:30 - 18:30
Lilia Bozhinova
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
NEW GROUP
Beginners
from 22.01.20
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
NEW GROUP
Beginners
from 22.01.20
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Tribal Fusion
Beginners
from 20.10.19
18:30 - 19:30
Lilia Bozhinova
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Salsa
Beginners
from 06.01.20
19:30 - 20:30
Salsa
Beginners I
from 01.10.19
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Bachata
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Salsa
Beginners
from 06.01.20
19:30 - 20:30
Salsa
Beginners I
from 01.10.19
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Bachata
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Zouk
Beginners
from 29.09.19
19:30 - 20:30
Emi and Serge
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Hip-Hop
Beginners
from 06.01.20
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
Bachata
Beginners
from 01.10.19
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Bachata
Intermediate
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Indian dance
NEW GROUP
Beginners
from 30.01.20
20:30 - 21:30
Bachata
Beginners
from 01.10.19
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Bachata
Intermediate
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Kizomba
Beginners
from 07.10.19
21:30 - 22:30
Alena Sterk
Bachata
Advanced
21:30 - 22:30
Zahari, Ina
Argentine tango
Practice All levels
21:30 - 22:30
Bella and Pavel
Kizomba
Beginners
from 07.10.19
21:30 - 22:30
Alena Sterk
Workshops
21:30 - 22:30
Zahari, Ina
22:00 - 22:30

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Salsa
Beginners II
from 21.01.19
17:30 - 18:30
Salsa
Beginners II
from 21.01.19
17:30 - 18:30
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
NEW GROUP
Beginners
from 22.01.20
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Salsa
Intermediate
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
Salsa
NEW GROUP
Beginners
from 22.01.20
18:30 - 19:30
Zahari, Ina
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Salsa
Beginners
from 06.01.20
19:30 - 20:30
Salsa
Beginners I
from 01.10.19
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Salsa
Beginners
from 06.01.20
19:30 - 20:30
Salsa
Beginners I
from 01.10.19
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
20:00 - 20:30

Monday

  • 17:30 - 18:30
    Salsa
    Beginners II
    from 21.01.19
  • 18:30 - 19:30
    Salsa
    Intermediate
  • 19:30 - 20:30
    Salsa
    Beginners
    from 06.01.20

Tuesday

Wednesday

Thursday

  • 17:30 - 18:30
    Salsa
    Beginners II
    from 21.01.19
  • 18:30 - 19:30
    Salsa
    Intermediate
  • 19:30 - 20:30
    Salsa
    Beginners
    from 06.01.20

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Bachata
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
Bachata
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Zahari, Ina
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Bachata
Beginners
from 01.10.19
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Bachata
Intermediate
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Bachata
Beginners
from 01.10.19
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Bachata
Intermediate
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Bachata
Advanced
21:30 - 22:30
Zahari, Ina
22:00 - 22:30

Tuesday

Wednesday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
21:30 - 22:00 Kizomba
Beginners
from 07.10.19
21:30 - 22:30
Alena Sterk
Kizomba
Beginners
from 07.10.19
21:30 - 22:30
Alena Sterk
22:00 - 22:30

Monday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Zouk
Beginners
from 29.09.19
19:30 - 20:30
Emi and Serge
20:00 - 20:30

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
21:30 - 22:00 Argentine tango
Practice All levels
21:30 - 22:30
Bella and Pavel
22:00 - 22:30

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
14:00 - 14:30 Classical ballet
Intermediate
from 28.09.19
14:00 - 15:00
Yana Marinova
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Classical ballet
Beginners
from 28.09.19
15:00 - 16:30
Yana Marinova
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Hip-Hop
Beginners
from 06.01.20
17:30 - 18:30
Zdravko Kostadinov
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Hip-Hop
Beginners
from 06.01.20
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
21:00 - 21:30

Monday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 18.02.20
17:30 - 18:30
Marina Petrova
Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 18.02.20
17:30 - 18:30
Marina Petrova
18:00 - 18:30

Tuesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16:30 - 17:00 Oriental dances
Intermediate
from 20.10.19
16:30 - 17:30
Lilia Bozhinova
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Oriental dances
Beginners
from 16.10.19
17:30 - 18:30
Boryana Dimitrova
Oriental dances
Beginners
from 16.10.19
17:30 - 18:30
Lilia Bozhinova
18:00 - 18:30

Wednesday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Indian dance
NEW GROUP
Beginners
from 30.01.20
20:30 - 21:30
21:00 - 21:30

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18:30 - 19:00 Tribal Fusion
Beginners
from 20.10.19
18:30 - 19:30
Lilia Bozhinova
19:00 - 19:30

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16:30 - 17:00 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 25.01.20
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30

Saturday

  • 16:30 - 17:30
    Stretching
    NEW GROUP
    All levels
    from 25.01.20
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
15:30 - 16:00 Zumba
Tonning
All levels
15:30 - 16:30
Emanuela Alvarez
16:00 - 16:30

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
Zahari, Ina
22:00 - 22:30

Friday