MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10:00 - 10:30 Groups for children - Salsa and Latin dances
Beginners (Age: 8-13)
from 12.09.20
10:00 - 11:00
Boryana Ivanova
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Groups for children - Modern dances
Intermediate
(Age: 10-15)
11:00 - 13:00
Boryana Ivanova
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Zumba
Strong
All levels
13:00 - 14:00
Margarita Maslarova
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Contemporary dance
Beginners
from 12.09.20
14:00 - 15:30
Viktoriya Sirakova
Zumba
Strong
All levels
14:00 - 15:00
Emanuela Alvarez
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Groups for children - Classical ballet
Advanced (Age: 7-11)
15:30 - 16:30
Tiara
Groups for children - Classical ballet
Advanced (Age: 7-11)
15:30 - 16:30
Tiara
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Groups for children - Classical ballet
Advanced (Age: 5-6)
16:30 - 17:30
Tiara
Groups for children - Classical ballet
Advanced (Age: 5-6)
16:30 - 17:30
Tiara
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Bulgarian folk dance
Intermediate
17:30 - 18:30
Marina Jovchevska
Bulgarian folk dance
Intermediate
17:30 - 18:30
Marina Jovchevska
Salsa
On 2
Intermediate
17:30 - 18:30
Krisi and Valentin
Salsa
On 2
Intermediate
17:30 - 18:30
Krisi and Valentin
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 19.10.20
18:30 - 19:30
Marina Jovchevska
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Bulgarian folk dance
NEW GROUP
Beginners
from 19.10.20
18:30 - 19:30
Marina Jovchevska
Salsa
On 2
Beginners
from 10.09.20
18:30 - 19:30
Krisi and Valentin
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Salsa
On 2
Beginners
from 10.09.20
18:30 - 19:30
Krisi and Valentin
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Bulgarian folk dance
Advanced
19:30 - 20:30
Marina Jovchevska
Salsa
Intermediate
19:30 - 20:30
Kalin and Ivy
Bulgarian folk dance
Advanced
19:30 - 20:30
Marina Jovchevska
Classical ballet
NEW GROUP
Beginners
from 24.09.20
19:30 - 20:30
Yana Marinova
Zumba
All levels
19:30 - 20:30
Emanuela Alvarez
Bachata
NEW GROUP
Beginners
from 17.10.20
19:30 - 20:30
Bachata
NEW GROUP
Beginners
from 17.10.20
19:30 - 20:30
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Argentine Tango
NEW COURSE
Beginners
from 04.01.21
20:30 - 21:30
Vladi and Lorie
Swing
Lindy Hop Beginners
from 22.09.20
20:30 - 21:30
Lindy Hop Bulgaria
Argentine Tango
NEW COURSE
Beginners
from 04.01.21
20:30 - 21:30
Vladi and Lorie
Swing
Lindy Hop Beginners
from 22.09.20
20:30 - 21:30
Lindy Hop Bulgaria
Hip-Hop
Beginners
from 16.09.20
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
Salsa
Intermediate
20:30 - 21:30
Kalin and Ivy
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Salsa
On 2
NEW GROUP
Beginners
from 13.10.20
21:30 - 22:30
Salsa
On 2
NEW GROUP
Beginners
from 13.10.20
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Salsa
On 2
Intermediate
17:30 - 18:30
Krisi and Valentin
Salsa
On 2
Intermediate
17:30 - 18:30
Krisi and Valentin
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Salsa
On 2
Beginners
from 10.09.20
18:30 - 19:30
Krisi and Valentin
Salsa
On 2
Beginners
from 10.09.20
18:30 - 19:30
Krisi and Valentin
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Salsa
Intermediate
19:30 - 20:30
Kalin and Ivy
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Salsa
Intermediate
20:30 - 21:30
Kalin and Ivy
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Salsa
On 2
NEW GROUP
Beginners
from 13.10.20
21:30 - 22:30
Salsa
On 2
NEW GROUP
Beginners
from 13.10.20
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Tuesday

Thursday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Bachata
NEW GROUP
Beginners
from 17.10.20
19:30 - 20:30
Bachata
NEW GROUP
Beginners
from 17.10.20
19:30 - 20:30
20:00 - 20:30

Saturday

  • 19:30 - 20:30
    Bachata
    NEW GROUP
    Beginners
    from 17.10.20

Sunday

  • 19:30 - 20:30
    Bachata
    NEW GROUP
    Beginners
    from 17.10.20
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Argentine Tango
NEW COURSE
Beginners
from 04.01.21
20:30 - 21:30
Vladi and Lorie
Argentine Tango
NEW COURSE
Beginners
from 04.01.21
20:30 - 21:30
Vladi and Lorie
21:00 - 21:30

Monday

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Swing
Lindy Hop Beginners
from 22.09.20
20:30 - 21:30
Lindy Hop Bulgaria
Swing
Lindy Hop Beginners
from 22.09.20
20:30 - 21:30
Lindy Hop Bulgaria
21:00 - 21:30

Tuesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Classical ballet
NEW GROUP
Beginners
from 24.09.20
19:30 - 20:30
Yana Marinova
20:00 - 20:30

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
14:00 - 14:30 Contemporary dance
Beginners
from 12.09.20
14:00 - 15:30
Viktoriya Sirakova
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Hip-Hop
Beginners
from 16.09.20
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
21:00 - 21:30

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18:30 - 19:00 Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
19:00 - 19:30

Tuesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
13:00 - 13:30 Zumba
Strong
All levels
13:00 - 14:00
Margarita Maslarova
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Zumba
Strong
All levels
14:00 - 15:00
Emanuela Alvarez
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Zumba
All levels
19:30 - 20:30
Emanuela Alvarez
20:00 - 20:30

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10:00 - 10:30 Groups for children - Salsa and Latin dances
Beginners (Age: 8-13)
from 12.09.20
10:00 - 11:00
Boryana Ivanova
10:30 - 11:00

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11:00 - 11:30 Groups for children - Modern dances
Intermediate
(Age: 10-15)
11:00 - 13:00
Boryana Ivanova
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00

Saturday