Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 08.01.22
11:00 - 12:00
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 08.01.22
11:00 - 12:00
Таекуондо фитнес НСА
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30 Таекуондо
Начинаещи
от 16.01.22
12:00 - 13:00
Таекуондо фитнес НСА, Ралица Петрова
Таекуондо
Начинаещи
от 16.01.22
12:00 - 13:00
Таекуондо фитнес НСА, Ралица Петрова
12:30 - 13:00 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Хатха йога
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.05.22
12:30 - 13:30
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Хатха йога
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.05.22
12:30 - 13:30
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
13:00 - 14:00
Виктория Сиракова
Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
⚠️Очаквайте скоро!
13:00 - 14:00
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (7-12 год.)
от 11.09.21
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (7-12 год.)
от 11.09.21
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Хип-хоп
Начинаещи
от 11.09.21
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
Начинаещи
от 11.09.21
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Детски групи - класически балет
Напреднали
(6-12 год.)
16:30 - 17:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Напреднали
(6-12 год.)
16:30 - 17:30
Тиара
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Детски групи - к-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-12 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Симона Доганова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
17:30 - 18:30
Виктория Сиракова
Детски групи - к-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-12 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Симона Доганова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 04.09.21
17:30 - 18:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 04.09.21
17:30 - 18:30
Тиара
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 09.10.21
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
Бачата
Начинаещи I
от 09.10.21
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 18.01.22
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 18.01.22
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.22
20:30 - 21:30
Криси и Валентин
Бачата
Начинаещи
от 18.01.22
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.22
20:30 - 21:30
Криси и Валентин
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи
от 18.01.22
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Напреднали
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Начинаещи II
от 27.09.21
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи III
от 09.02.21
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Workshops
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи II
от 27.09.21
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи III
от 09.02.21
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Workshops
21:30 - 22:30
Рали и Пепсо
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
18:30 - 19:30
Калин и Иви
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи
от 18.01.22
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи
от 18.01.22
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30

Понеделник

Вторник

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Бачата
Начинаещи I
от 09.10.21
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
Бачата
Начинаещи I
от 09.10.21
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.22
20:30 - 21:30
Криси и Валентин
Бачата
Начинаещи
от 18.01.22
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.22
20:30 - 21:30
Криси и Валентин
Бачата
Начинаещи
от 18.01.22
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Напреднали
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Начинаещи II
от 27.09.21
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи III
от 09.02.21
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи II
от 27.09.21
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи III
от 09.02.21
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
19:00 - 19:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
⚠️Очаквайте скоро!
13:00 - 14:00
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Хип-хоп
Начинаещи
от 11.09.21
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
Начинаещи
от 11.09.21
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
15:30 - 16:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
18:00 - 18:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:30 - 13:00 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.05.22
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
13:00 - 13:30

Понеделник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
13:00 - 14:00
Виктория Сиракова
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
17:30 - 18:30
Виктория Сиракова
18:00 - 18:30

Сряда

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
20:00 - 20:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (7-12 год.)
от 11.09.21
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (7-12 год.)
от 11.09.21
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
14:30 - 15:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи - к-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-12 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Симона Доганова
Детски групи - к-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-12 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Симона Доганова
18:00 - 18:30

Понеделник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:30 - 13:00 Хатха йога
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.05.22
12:30 - 13:30
Хатха йога
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.05.22
12:30 - 13:30
13:00 - 13:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Workshops
21:30 - 22:30
Рали и Пепсо
22:00 - 22:30

Сряда

Събота