Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08:30 - 09:00 Табата
Всички нива
8:30 - 9:30
Лора Николаева
Табата
Всички нива
8:30 - 9:30
Лора Николаева
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Детски групи - таекуондо
Средно ниво
(4-10 год.)
11:00 - 12:00
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - таекуондо
Средно ниво
(4-10 год.)
11:00 - 12:00
Таекуондо фитнес НСА
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30 Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 16.09.23
12:00 - 13:00
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 16.09.23
12:00 - 13:00
Таекуондо фитнес НСА
12:30 - 13:00 Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
13:00 - 13:30 Таекуондо
Начинаещи
от 16.09.23
13:00 - 14:00
Таекуондо фитнес НСА
Таекуондо
Начинаещи
от 16.09.23
13:00 - 14:00
Таекуондо фитнес НСА
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Съвременен танц
Начинаещи
от 17.01.24
14:00 - 15:30
Марина Попова
Зумба
Зумба тонинг
Всички нива
14:00 - 15:00
Емануела Алварез
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Детски групи - класически балет
Средно-напреднали
(6-8 год.)
15:30 - 16:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Средно-напреднали
(6-8 год.)
15:30 - 16:30
Тиара
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 02.09.23
16:30 - 17:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 02.09.23
16:30 - 17:30
Тиара
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Гръцки танци
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.24
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.01.24
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Гръцки танци
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.24
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
Детски групи - к-поп
Начинаещи (8-12 год.)
от 02.10.23
17:30 - 18:30
Симона Доганова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.01.24
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Бачата
Средно ниво
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
Бачата
Средно ниво
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
Начинаещи II
от 20.03.23
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
Салса
Начинаещи II
от 20.03.23
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи
от 13.01.24
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи
от 13.01.24
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Зумба
Всички нива
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
К-поп
Напреднали
(затворена група)
19:30 - 20:30
Симона Доганова
К-поп
Напреднали
(затворена група)
19:30 - 20:30
Симона Доганова
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 22.01.24
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 12.03.24
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
Бачата
Начинаещи
от 22.01.24
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 12.03.24
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.24
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.24
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Начинаещи I
от 26.09.23
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 26.09.23
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Салса
Начинаещи II
от 20.03.23
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи II
от 20.03.23
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи
от 13.01.24
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи
от 13.01.24
18:30 - 19:30
Рали и Пепсо
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 12.03.24
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 12.03.24
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30

Понеделник

Вторник

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Бачата
Средно ниво
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
Бачата
Средно ниво
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 22.01.24
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
Бачата
Начинаещи
от 22.01.24
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.24
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.24
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Начинаещи I
от 26.09.23
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 26.09.23
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
19:00 - 19:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Съвременен танц
Начинаещи
от 17.01.24
14:00 - 15:30
Марина Попова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 К-поп
Напреднали
(затворена група)
19:30 - 20:30
Симона Доганова
К-поп
Напреднали
(затворена група)
19:30 - 20:30
Симона Доганова
20:00 - 20:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Гръцки танци
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.24
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
Гръцки танци
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.24
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
18:00 - 18:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.01.24
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.01.24
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
18:00 - 18:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:30 - 13:00 Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
13:00 - 13:30

Понеделник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Зумба
Зумба тонинг
Всички нива
14:00 - 15:00
Емануела Алварез
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Зумба
Всички нива
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
20:00 - 20:30

Сряда

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08:30 - 09:00 Табата
Всички нива
8:30 - 9:30
Лора Николаева
Табата
Всички нива
8:30 - 9:30
Лора Николаева
09:00 - 09:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи - к-поп
Начинаещи (8-12 год.)
от 02.10.23
17:30 - 18:30
Симона Доганова
18:00 - 18:30

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Таекуондо
Начинаещи
от 16.09.23
13:00 - 14:00
Таекуондо фитнес НСА
Таекуондо
Начинаещи
от 16.09.23
13:00 - 14:00
Таекуондо фитнес НСА
13:30 - 14:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя