Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Хип-хоп
Напреднали
12:00 - 13:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
Напреднали
12:00 - 13:00
Пепи (uMove)
12:30 - 13:00 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.09.20
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Табата
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:30 - 13:30
Маргарита Георгиева
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.09.20
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Табата
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:30 - 13:30
Маргарита Георгиева
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
13:00 - 14:00
Виктория Сиракова
Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
Всички нива
13:00 - 14:00
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30 Детски групи - модерни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-13 год.)
от 24.09.20
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
Детски групи - модерни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-13 год.)
от 24.09.20
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
17:30 - 18:30
Виктория Сиракова
Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-6 год.)
от 05.09.20
17:30 - 18:30
Тиара
Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-6 год.)
от 05.09.20
17:30 - 18:30
Тиара
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Хип-хоп
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Напреднали
18:30 - 19:30
Здравко Костадинов
Американски трайбъл
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.20
18:30 - 19:30
Мирела Ряшева
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 29.09.20
19:30 - 20:30
Михаела Шилегарска
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 16.09.20
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 29.09.20
19:30 - 20:30
Михаела Шилегарска
Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи I
от 23.06.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 16.09.20
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи I
от 23.06.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 08.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 08.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30

Понеделник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи I
от 23.06.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 23.06.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 08.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 08.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Класически балет
Средно ниво
18:30 - 19:30
Яна Маринова
19:00 - 19:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Хип-хоп
Напреднали
12:00 - 13:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
Напреднали
12:00 - 13:00
Пепи (uMove)
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
Всички нива
13:00 - 14:00
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
15:00 - 16:00
Пепи (uMove)
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Хип-хоп
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Напреднали
18:30 - 19:30
Здравко Костадинов
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 16.09.20
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
21:00 - 21:30

Сряда

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
18:00 - 18:30

Понеделник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Американски трайбъл
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.20
18:30 - 19:30
Мирела Ряшева
19:00 - 19:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:30 - 13:00 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.09.20
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.09.20
12:30 - 13:30
Боряна Иванова
13:00 - 13:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
13:00 - 14:00
Виктория Сиракова
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
17:30 - 18:30
Виктория Сиракова
18:00 - 18:30

Сряда

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 16.09.20
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
20:00 - 20:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:30 - 13:00 Табата
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:30 - 13:30
Маргарита Георгиева
Табата
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:30 - 13:30
Маргарита Георгиева
13:00 - 13:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-6 год.)
от 05.09.20
17:30 - 18:30
Тиара
Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-6 год.)
от 05.09.20
17:30 - 18:30
Тиара
18:00 - 18:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:00 - 17:30 Детски групи - модерни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-13 год.)
от 24.09.20
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
Детски групи - модерни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (8-13 год.)
от 24.09.20
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
17:30 - 18:00

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
14:00 - 15:00
Пепи (uMove)
14:30 - 15:00

Събота

Неделя