Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Класически балет
Средно ниво
14:00 - 15:00
Яна Маринова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Класически балет
Начинаещи
от 28.09.19
15:00 - 16:30
Яна Маринова
15:30 - 16:00 Зумба
тонинг
Всички нива
15:30 - 16:30
Емануела Алварез
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Стречинг
Всички нива
16:30 - 17:30
Виктория Сиракова
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Салса
Начинаещи II
от 21.01.19
17:30 - 18:30
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.04.20
17:30 - 18:30
Марина Петрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.10.19
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Салса
Начинаещи II
от 21.01.19
17:30 - 18:30
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.04.20
17:30 - 18:30
Марина Петрова
Хип-хоп
Начинаещи
от 06.01.20
17:30 - 18:30
Здравко Костадинов
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.10.19
17:30 - 18:30
Лилия Божинова
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 22.01.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 22.01.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Трайбъл фюжън
Начинаещи
от 20.10.19
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи
от 06.01.20
19:30 - 20:30
Салса
Начинаещи I
от 01.10.19
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 06.01.20
19:30 - 20:30
Салса
Начинаещи I
от 01.10.19
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Хип-хоп
Начинаещи
от 06.01.20
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
Бачата
Начинаещи
от 01.10.19
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи
от 01.10.19
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Напреднали
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.20
21:30 - 22:30
Бела и Павел
Workshops
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Салса
Начинаещи II
от 21.01.19
17:30 - 18:30
Салса
Начинаещи II
от 21.01.19
17:30 - 18:30
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 22.01.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 22.01.20
18:30 - 19:30
Ина, Захари
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи
от 06.01.20
19:30 - 20:30
Салса
Начинаещи I
от 01.10.19
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
Начинаещи
от 06.01.20
19:30 - 20:30
Салса
Начинаещи I
от 01.10.19
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 01.10.19
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Начинаещи
от 01.10.19
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Напреднали
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Вторник

Сряда

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 13.05.20
21:30 - 22:30
Бела и Павел
22:00 - 22:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Класически балет
Средно ниво
14:00 - 15:00
Яна Маринова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Класически балет
Начинаещи
от 28.09.19
15:00 - 16:30
Яна Маринова
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Хип-хоп
Начинаещи
от 06.01.20
17:30 - 18:30
Здравко Костадинов
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Хип-хоп
Начинаещи
от 06.01.20
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
21:00 - 21:30

Понеделник

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.04.20
17:30 - 18:30
Марина Петрова
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.04.20
17:30 - 18:30
Марина Петрова
18:00 - 18:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.10.19
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 16.10.19
17:30 - 18:30
Лилия Божинова
18:00 - 18:30

Сряда

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Трайбъл фюжън
Начинаещи
от 20.10.19
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
19:00 - 19:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 Стречинг
Всички нива
16:30 - 17:30
Виктория Сиракова
17:00 - 17:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
15:30 - 16:00 Зумба
тонинг
Всички нива
15:30 - 16:30
Емануела Алварез
16:00 - 16:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Петък