Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Класически балет
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 29.09.18
14:00 - 15:30
Яна Маринова
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.09.18
14:00 - 15:00
Надежда Антова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 29.09.18
15:30 - 16:30
Яна Маринова
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Салса
Начинаещи II
от 31.01.18
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Салса
Начинаещи II
от 31.01.18
17:30 - 18:30
Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.18
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
17:30 - 18:30
Здравко Костадинов
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
18:30 - 19:30
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 02.10.18
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
18:30 - 19:30
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 02.10.18
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 07.10.18
18:30 - 19:30
Еми и Серж
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
19:30 - 20:30
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
19:30 - 20:30
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Трайбъл фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 07.10.18
19:30 - 20:30
Лилия Божинова
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 26.09.18
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.09.18
20:30 - 21:30
Надежда Антова
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 26.09.18
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
21:30 - 22:30
Алена Щерк
Бачата
Напреднали
21:30 - 22:30
Ина, Захари
Аржентинско танго
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.18
21:30 - 22:30
Бела и Павел
Кизомба
НОВО: практика
Всички нива
от 13.09.18
21:30 - 22:30
Алена Щерк
Workshops
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 Салса
Начинаещи II
от 31.01.18
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Салса
Начинаещи II
от 31.01.18
17:30 - 18:30
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
18:30 - 19:30
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 02.10.18
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
18:30 - 19:30
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 02.10.18
18:30 - 19:30
Ина, Захари
Салса
Средно ниво
18:30 - 19:30
Ина, Захари
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
19:30 - 20:30
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.18
19:30 - 20:30
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30

Понеделник

  • 18:30 - 19:30
    Салса
    НОВА ГРУПА
    Начинаещи
    от 13.09.18
  • 19:30 - 20:30
    Салса
    НОВА ГРУПА
    Начинаещи
    от 13.09.18

Вторник

Сряда

Четвъртък

  • 18:30 - 19:30
    Салса
    НОВА ГРУПА
    Начинаещи
    от 13.09.18
  • 19:30 - 20:30
    Салса
    НОВА ГРУПА
    Начинаещи
    от 13.09.18

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Ина, Захари
Бачата
Средно ниво
19:30 - 20:30
Ина, Захари
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 26.09.18
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 26.09.18
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Напреднали
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Вторник

Сряда

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
21:30 - 22:30
Алена Щерк
Кизомба
НОВО: практика
Всички нива
от 13.09.18
21:30 - 22:30
Алена Щерк
22:00 - 22:30

Понеделник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 07.10.18
18:30 - 19:30
Еми и Серж
19:00 - 19:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
17:30 - 18:30
Здравко Костадинов
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.09.18
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
21:00 - 21:30

Понеделник

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.09.18
14:00 - 15:00
Надежда Антова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.09.18
20:30 - 21:30
Надежда Антова
21:00 - 21:30

Четвъртък

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Аржентинско танго
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.18
21:30 - 22:30
Бела и Павел
22:00 - 22:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Класически балет
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 29.09.18
14:00 - 15:30
Яна Маринова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 29.09.18
15:30 - 16:30
Яна Маринова
16:00 - 16:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.18
17:30 - 18:30
Боряна Димитрова
18:00 - 18:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Трайбъл фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 07.10.18
19:30 - 20:30
Лилия Божинова
20:00 - 20:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
Ина, Захари
22:00 - 22:30

Петък