Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30 Хип-хоп
Начинаещи
от 23.09.23
12:00 - 13:00
uMove
Хип-хоп
Начинаещи
от 23.09.23
12:00 - 13:00
uMove
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 STRONG Nation
Всички нива
13:00 - 14:00
Емануела Алварез
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи II
от 16.01.23
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Средно ниво
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи II
от 16.01.23
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 18.01.24
17:30 - 18:30
Хороводец
Български народни танци
Средно ниво
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 18.01.24
17:30 - 18:30
Хороводец
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Начинаещи I
от 28.09.23
18:30 - 19:30
Хороводец
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи I
от 28.09.23
18:30 - 19:30
Хороводец
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Ориенталски танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Класически балет
Начинаещи
от 28.09.23
19:30 - 20:30
Яна Маринова
Зумба
Всички нива
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
Салса
Начинаещи II
от 20.05.23
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи II
от 20.05.23
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Спортни танци
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Суинг
Начинаещи
от 09.04.24
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Спортни танци
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Суинг
Начинаещи
от 09.04.24
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Въздушна йога
⚠️Очаквайте през есента!
20:30 - 21:30
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
Салса и бачата практика
Всички нива
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи II
от 20.05.23
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи II
от 20.05.23
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
20:00 - 20:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Салса и бачата практика
Всички нива
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Спортни танци
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Спортни танци
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Васил и Таня
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Суинг
Начинаещи
от 09.04.24
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Суинг
Начинаещи
от 09.04.24
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
22:00 - 22:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Класически балет
Начинаещи
от 28.09.23
19:30 - 20:30
Яна Маринова
20:00 - 20:30

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Хип-хоп
Начинаещи
от 23.09.23
12:00 - 13:00
uMove
Хип-хоп
Начинаещи
от 23.09.23
12:00 - 13:00
uMove
12:30 - 13:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи II
от 16.01.23
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Средно ниво
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи II
от 16.01.23
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 18.01.24
17:30 - 18:30
Хороводец
Български народни танци
Средно ниво
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 18.01.24
17:30 - 18:30
Хороводец
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Начинаещи I
от 28.09.23
18:30 - 19:30
Хороводец
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи I
от 28.09.23
18:30 - 19:30
Хороводец
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
20:00 - 20:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Ориенталски танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
20:00 - 20:30

Вторник

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Зумба
Всички нива
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
20:00 - 20:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 STRONG Nation
Всички нива
13:00 - 14:00
Емануела Алварез
13:30 - 14:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
11:30 - 12:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Въздушна йога
⚠️Очаквайте през есента!
20:30 - 21:30
21:00 - 21:30

Петък