Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10:00 - 10:30 Детски групи - салса и латино танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 09.10.21
10:00 - 11:00
Боряна Иванова
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Детски групи - модерни танци
Средно ниво
(10-15 год.)
11:00 - 13:00
Боряна Иванова
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 STRONG Nation
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.05.22
13:00 - 14:00
Маргарита Масларова
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Съвременен танц
Начинаещи
от 11.09.21
14:00 - 15:30
Виктория Сиракова
Зумба
Зумба тонинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
14:00 - 15:00
Емануела Алварез
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30 Спортни танци
Затворена група
15:00 - 16:30
Васил и Таня
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 К-поп
Начинаещи
от 26.02.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
К-поп
Начинаещи
от 26.02.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-8 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Мина Сидерова
Български народни танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (4-8 год.)
от 09.05.22
17:30 - 18:30
Мина Сидерова
Салса
NY Style
Средно ниво
17:30 - 18:30
Криси и Валентин
Български народни танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Салса
NY Style
Средно ниво
17:30 - 18:30
Криси и Валентин
Каланетика
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 15.05.22
17:30 - 18:30
Мирела Ряшева
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Салса
NY Style
Начинаещи
от 17.02.22
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Салса
NY Style
Начинаещи
от 17.02.22
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
Американски трайбъл
Начинаещи
от 19.09.21
18:30 - 19:30
Мирела Ряшева
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Начинаещи
от 12.01.22
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
Български народни танци
Начинаещи
от 12.01.22
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Класически балет
Начинаещи
от 13.01.22
19:30 - 20:30
Яна Маринова
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
Салса
Начинаещи
от 15.01.22
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи
от 15.01.22
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Спортни танци
Начинаещи
от 07.03.22
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 05.04.22
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Спортни танци
Начинаещи
от 07.03.22
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 05.04.22
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.22
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
Бачата
Начинаещи
от 15.01.22
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
Бачата
Начинаещи
от 15.01.22
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Салса
NY Style
Начинаещи II
от 08.09.21
21:30 - 22:30
Криси и Валентин
Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
Салса
NY Style
Начинаещи II
от 08.09.21
21:30 - 22:30
Криси и Валентин
Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Салса
NY Style
Средно ниво
17:30 - 18:30
Криси и Валентин
Салса
NY Style
Средно ниво
17:30 - 18:30
Криси и Валентин
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
NY Style
Начинаещи
от 17.02.22
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
Салса
NY Style
Начинаещи
от 17.02.22
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи
от 15.01.22
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
Салса
Начинаещи
от 15.01.22
19:30 - 20:30
Рали и Пепсо
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Салса
NY Style
Начинаещи II
от 08.09.21
21:30 - 22:30
Криси и Валентин
Салса
NY Style
Начинаещи II
от 08.09.21
21:30 - 22:30
Криси и Валентин
22:00 - 22:30

Понеделник

Сряда

Четвъртък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 15.01.22
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
Бачата
Начинаещи
от 15.01.22
20:30 - 21:30
Рали и Пепсо
21:00 - 21:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
15:00 - 15:30 Спортни танци
Затворена група
15:00 - 16:30
Васил и Таня
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Спортни танци
Начинаещи
от 07.03.22
20:30 - 21:30
Васил и Таня
Спортни танци
Начинаещи
от 07.03.22
20:30 - 21:30
Васил и Таня
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 05.04.22
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 05.04.22
20:30 - 21:30
Линди Хоп България
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
Суинг
Средно ниво
21:30 - 22:30
Линди Хоп България
22:00 - 22:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Класически балет
Начинаещи
от 13.01.22
19:30 - 20:30
Яна Маринова
20:00 - 20:30

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Съвременен танц
Начинаещи
от 11.09.21
14:00 - 15:30
Виктория Сиракова
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.05.22
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
21:00 - 21:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 К-поп
Начинаещи
от 26.02.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
К-поп
Начинаещи
от 26.02.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
17:00 - 17:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 14.01.22
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Напреднали
18:30 - 19:30
Михаела Шилегарска
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Начинаещи
от 12.01.22
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
Български народни танци
Начинаещи
от 12.01.22
19:30 - 20:30
Марина Йовчевска
20:00 - 20:30
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 10.05.22
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
20:00 - 20:30

Вторник

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Американски трайбъл
Начинаещи
от 19.09.21
18:30 - 19:30
Мирела Ряшева
19:00 - 19:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Каланетика
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 15.05.22
17:30 - 18:30
Мирела Ряшева
18:00 - 18:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:00 - 14:30 Зумба
Зумба тонинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
14:00 - 15:00
Емануела Алварез
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.05.22
19:30 - 20:30
Емануела Алварез
20:00 - 20:30

Петък

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 STRONG Nation
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 14.05.22
13:00 - 14:00
Маргарита Масларова
13:30 - 14:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10:00 - 10:30 Детски групи - салса и латино танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 09.10.21
10:00 - 11:00
Боряна Иванова
10:30 - 11:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - модерни танци
Средно ниво
(10-15 год.)
11:00 - 13:00
Боряна Иванова
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00

Събота