Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 Салса и бачата практика
НОВО
Всички нива
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Индийски танци
Начинаещи
от 05.02.24
17:30 - 18:30
Катя Тошева
Детски групи – спортни и латино танци
Начинаещи (6-12 год.)
от 26.09.23
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Индийски танци
Начинаещи
от 05.02.24
17:30 - 18:30
Катя Тошева
Детски групи – спортни и латино танци
Начинаещи (6-12 год.)
от 26.09.23
17:30 - 18:30
Диляна Попова
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Индийски танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Катя Тошева
Детски групи – спортни и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Индийски танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Катя Тошева
Детски групи – спортни и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Зук
Начинаещи I
от 17.01.23
18:30 - 19:30
Еми и Серж
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Индийски танци
Начинаещи
от 16.10.23
19:30 - 20:30
Зук
Начинаещи I
от 17.01.23
19:30 - 20:30
Еми и Серж
Индийски танци
Начинаещи
от 16.10.23
19:30 - 20:30
Кизомба
Lady Style
Начинаещи
от 05.10.23
19:30 - 20:30
Мирослава Гаврилова
Зук
Средно ниво
19:30 - 20:30
Еми и Серж
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Кизомба
Lady Style
Всички нива
20:30 - 21:30
Мирослава Гаврилова
Кизомба
As Rainhas de Alena Sterk
Хореографски клас, проект на Алена Щерк
(затворен клас)
20:30 - 21:30
Мирослава Гаврилова
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Кизомба
Ladies KIZ team choreography
(затворен клас)
21:30 - 22:30
Мирослава Гаврилова
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 Салса и бачата практика
НОВО
Всички нива
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Кизомба
Lady Style
Начинаещи
от 05.10.23
19:30 - 20:30
Мирослава Гаврилова
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Кизомба
Lady Style
Всички нива
20:30 - 21:30
Мирослава Гаврилова
Кизомба
As Rainhas de Alena Sterk
Хореографски клас, проект на Алена Щерк
(затворен клас)
20:30 - 21:30
Мирослава Гаврилова
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Кизомба
Ladies KIZ team choreography
(затворен клас)
21:30 - 22:30
Мирослава Гаврилова
22:00 - 22:30

Вторник

Сряда

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зук
Начинаещи I
от 17.01.23
18:30 - 19:30
Еми и Серж
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Зук
Начинаещи I
от 17.01.23
19:30 - 20:30
Еми и Серж
Зук
Средно ниво
19:30 - 20:30
Еми и Серж
20:00 - 20:30

Вторник

Петък