Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи – спортни и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Детски групи – спортни и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
17:30 - 18:30
Диляна Попова
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.21
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Ориенталски танци
Начинаещи I
от 03.02.21
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.21
18:30 - 19:30
Диляна Попова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Кизомба
Средно ниво
19:30 - 20:30
Алена Щерк
Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
19:30 - 20:30
Еми и Серж
Кизомба
Средно ниво
19:30 - 20:30
Алена Щерк
Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
19:30 - 20:30
Еми и Серж
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
20:30 - 21:30
Алена Щерк
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
20:30 - 21:30
Алена Щерк
21:00 - 21:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Кизомба
Средно ниво
19:30 - 20:30
Алена Щерк
Кизомба
Средно ниво
19:30 - 20:30
Алена Щерк
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
20:30 - 21:30
Алена Щерк
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
20:30 - 21:30
Алена Щерк
21:00 - 21:30

Понеделник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
19:30 - 20:30
Еми и Серж
Зук
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
19:30 - 20:30
Еми и Серж
20:00 - 20:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Ориенталски танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.10.21
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
Ориенталски танци
Начинаещи I
от 03.02.21
18:30 - 19:30
Лилия Божинова
19:00 - 19:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя