Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10:00 - 10:30 Детски групи - салса и латино танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 08.10.22
10:00 - 11:00
Боряна Иванова
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Детски групи - модерни танци
Средно ниво
(10-15 год.)
11:00 - 13:00
Боряна Иванова
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 18.01.23
13:00 - 14:00
Лора Николаева
Въздушна йога
Всички нива
13:00 - 14:00
Елица Гърбева
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00 Детски групи - класически балет
Напреднали
(8-13 год.)
14:30 - 15:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Напреднали
(8-13 год.)
14:30 - 15:30
Тиара
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Въздушна йога
Всички нива
15:30 - 16:30
Елица Гърбева
Спортни танци
Затворена група
15:30 - 16:30
Васил и Таня
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 К-поп
Начинаещи
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
К-поп
Начинаещи
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
17:00 - 17:30 Детски групи - модерни танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 04.10.22
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
Детски групи - модерни танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 04.10.22
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
17:30 - 18:00 Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (5-10 год.)
от 18.01.23
17:30 - 18:30
Мина Сидерова
Детски групи - класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи (5-10 год.)
от 18.01.23
17:30 - 18:30
Мина Сидерова
Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.01.23
17:30 - 18:30
Лора Николаева
Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 11.02.23
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 11.02.23
17:30 - 18:30
Владимир Божилов
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.01.23
18:30 - 19:30
Симона Доганова
Ориенталски танци
Средно ниво, напреднали
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 18.01.23
18:30 - 19:30
Лора Николаева
К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.01.23
18:30 - 19:30
Симона Доганова
Ориенталски танци
Средно ниво, напреднали
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Спортни танци
Английски валс
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.02.23
18:30 - 19:30
Владимир Божилов
Спортни танци
Английски валс
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.02.23
18:30 - 19:30
Владимир Божилов
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
On 2
Напреднали
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Въздушна йога
Всички нива
19:30 - 20:30
Елица Гърбева
Салса
On 2
Напреднали
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Ориенталски танци
Начинаещи
от 27.09.22
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
Индийски танци
Bollywood
Начинаещи
от 07.10.22
19:30 - 20:30
Катя Тошева
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Бачата
Lady Style
Хореографски клас, проект на Кристина Алексиева
(затворен клас)
19:30 - 20:30
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
Кизомба
Начинаещи
от 27.09.22
20:30 - 21:30
Тодор Иванов
Хип-хоп
Всички нива
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
Въздушна йога
Всички нива
20:30 - 21:30
Елица Гърбева
Кизомба
Начинаещи
от 27.09.22
20:30 - 21:30
Тодор Иванов
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Спортни танци
Средно ниво
21:30 - 22:30
Васил и Таня
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.01.23
21:30 - 22:30
Тодор Иванов
Спортни танци
Средно ниво
21:30 - 22:30
Васил и Таня
Салса и бачата практика
НОВО
Всички нива
21:30 - 22:30
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.01.23
21:30 - 22:30
Тодор Иванов
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Салса
On 2
Напреднали
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Салса
On 2
Напреднали
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Салса
Средно-напреднали
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Напреднали
20:30 - 21:30
Ина, Захари
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Бачата
Lady Style
Хореографски клас, проект на Кристина Алексиева
(затворен клас)
19:30 - 20:30
20:00 - 20:30

Неделя

  • 19:30 - 20:30
    Бачата
    Lady Style
    Хореографски клас, проект на Кристина Алексиева
    (затворен клас)
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Салса и бачата практика
НОВО
Всички нива
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
15:30 - 16:00 Спортни танци
Затворена група
15:30 - 16:30
Васил и Таня
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Спортни танци
Английски валс
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.02.23
18:30 - 19:30
Владимир Божилов
Спортни танци
Английски валс
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.02.23
18:30 - 19:30
Владимир Божилов
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Спортни танци
Средно ниво
21:30 - 22:30
Васил и Таня
Спортни танци
Средно ниво
21:30 - 22:30
Васил и Таня
22:00 - 22:30

Понеделник

Сряда

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Кизомба
Начинаещи
от 27.09.22
20:30 - 21:30
Тодор Иванов
Кизомба
Начинаещи
от 27.09.22
20:30 - 21:30
Тодор Иванов
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.01.23
21:30 - 22:30
Тодор Иванов
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 17.01.23
21:30 - 22:30
Тодор Иванов
22:00 - 22:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Хип-хоп
Всички нива
20:30 - 21:30
Здравко Костадинов
21:00 - 21:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 К-поп
Начинаещи
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
К-поп
Начинаещи
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Симона Доганова
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.01.23
18:30 - 19:30
Симона Доганова
К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.01.23
18:30 - 19:30
Симона Доганова
19:00 - 19:30

Понеделник

Четвъртък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Ориенталски танци
Средно ниво, напреднали
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
Средно ниво, напреднали
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Ориенталски танци
Начинаещи
от 27.09.22
19:30 - 20:30
Боряна Димитрова
20:00 - 20:30

Вторник

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Индийски танци
Bollywood
Начинаещи
от 07.10.22
19:30 - 20:30
Катя Тошева
20:00 - 20:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 18.01.23
13:00 - 14:00
Лора Николаева
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 13.01.23
17:30 - 18:30
Лора Николаева
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 18.01.23
18:30 - 19:30
Лора Николаева
19:00 - 19:30

Сряда

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10:00 - 10:30 Детски групи - салса и латино танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 08.10.22
10:00 - 11:00
Боряна Иванова
10:30 - 11:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - модерни танци
Средно ниво
(10-15 год.)
11:00 - 13:00
Боряна Иванова
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30 Детски групи - модерни танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 04.10.22
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
Детски групи - модерни танци
Начинаещи (8-13 год.)
от 04.10.22
17:00 - 18:00
Боряна Иванова
17:30 - 18:00

Вторник

Четвъртък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Въздушна йога
Всички нива
13:00 - 14:00
Елица Гърбева
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Въздушна йога
Всички нива
15:30 - 16:30
Елица Гърбева
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Въздушна йога
Всички нива
19:30 - 20:30
Елица Гърбева
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Въздушна йога
Всички нива
20:30 - 21:30
Елица Гърбева
21:00 - 21:30

Вторник

Четвъртък

Събота

Неделя