Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 27.09.21
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Детски групи - таекуондо
НОВА ГРУПА
Начинаещи (7-10 год.)
от 28.09.21
17:30 - 18:30
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи – спортни и латино танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 27.09.21
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Детски групи - таекуондо
НОВА ГРУПА
Начинаещи (7-10 год.)
от 28.09.21
17:30 - 18:30
Таекуондо фитнес НСА
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.21
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 29.09.21
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Спортни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Диляна Попова
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Спортни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Диляна Попова
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 06.10.21
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
20:30 - 21:30
Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 12.10.21
20:30 - 21:30
Бела и Павел
Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
20:30 - 21:30
Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 12.10.21
20:30 - 21:30
Бела и Павел
Суинг
Средно ниво
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
21:00 - 21:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 06.10.21
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Суинг
Средно ниво
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
21:00 - 21:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 12.10.21
20:30 - 21:30
Бела и Павел
Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 12.10.21
20:30 - 21:30
Бела и Павел
21:00 - 21:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
20:30 - 21:30
Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 27.09.21
20:30 - 21:30
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 29.09.21
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30

Петък