Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Български народни танци
Начинаещи
от 21.01.20
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Български народни танци
Начинаещи
от 21.01.20
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30 Спортни танци
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
Спортни танци
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
19:30 - 20:00 Български народни танци
Начинаещи
от 21.01.20
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Български народни танци
Начинаещи
от 21.01.20
19:30 - 20:30
Александър Любенов
20:00 - 20:30 Аржентинско танго
Начинаещи
от 15.06.20
20:00 - 21:00
Влади и Лори
Стречинг
Всички нива
20:00 - 21:00
Мирела Ряшева
20:30 - 21:00 Кизомба
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Начинаещи
20:30 - 21:30
Георги и Неда
Кизомба
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Начинаещи
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30 Салса
Cuban
Начинаещи
от 15.06.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
Салса
Cuban
Начинаещи
от 15.06.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
21:30 - 22:00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:00 - 21:30 Салса
Cuban
Начинаещи
от 15.06.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
Салса
Cuban
Начинаещи
от 15.06.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
21:30 - 22:00

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Кизомба
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Начинаещи
20:30 - 21:30
Георги и Неда
Кизомба
⚠️Очаквайте през есента на 2020
Начинаещи
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:00 - 19:30 Спортни танци
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
Спортни танци
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
19:30 - 20:00

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:00 - 20:30 Аржентинско танго
Начинаещи
от 15.06.20
20:00 - 21:00
Влади и Лори
20:30 - 21:00

Понеделник

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:00 - 20:30 Стречинг
Всички нива
20:00 - 21:00
Мирела Ряшева
20:30 - 21:00

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30

Петък