Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:00 - 18:30 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.03.20
18:00 - 19:00
Маргарита Масларова
Зумба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.03.20
Маргарита Масларова
18:30 - 19:00 Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
18:30 - 19:30
Александър Любенов
19:00 - 19:30 Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Всички нива
(6-12 год.)
от 22.01.20
19:00 - 20:00
Моника Кирилова
19:30 - 20:00 Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Български народни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
19:30 - 20:30
Александър Любенов
20:00 - 20:30 Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 09.03.20
20:00 - 21:00
Влади и Лори
Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 22.01.20
20:00 - 21:00
Мирела Ряшева
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 22.01.20
20:00 - 21:00
Моника Кирилова
20:30 - 21:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30 Салса
Cuban
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.03.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
Салса
Cuban
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.03.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
21:30 - 22:00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:00 - 21:30 Салса
Cuban
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.03.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
Салса
Cuban
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 04.03.20
21:00 - 22:00
Георги и Неда
21:30 - 22:00

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.01.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:00 - 19:30 Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
Спортни танци
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 20.01.20
19:00 - 20:00
Диляна Попова
19:30 - 20:00

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:00 - 20:30 Аржентинско танго
НОВ КУРС
Начинаещи
от 09.03.20
20:00 - 21:00
Влади и Лори
20:30 - 21:00

Понеделник

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:00 - 20:30 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 22.01.20
20:00 - 21:00
Моника Кирилова
20:30 - 21:00

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:00 - 20:30 Стречинг
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 22.01.20
20:00 - 21:00
Мирела Ряшева
20:30 - 21:00

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:00 - 18:30 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 11.03.20
18:00 - 19:00
Маргарита Масларова
Зумба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 11.03.20
Маргарита Масларова
18:30 - 19:00

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:00 - 19:30 Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Всички нива
(6-12 год.)
от 22.01.20
19:00 - 20:00
Моника Кирилова
19:30 - 20:00

Петък