Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:30 - 15:00 Български народни танци
Начинаещи I
от 30.09.23
14:30 - 15:30
Хороводец
Български народни танци
Начинаещи I
от 30.09.23
14:30 - 15:30
Хороводец
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Стречинг
Всички нива
15:30 - 16:30
Теодора Цончева
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Пилатес
Всички нива
16:30 - 17:30
Теодора Цончева
Пилатес
Всички нива
16:30 - 17:30
Теодора Цончева
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Детски групи – спортни и латино танци
Начинаещи (6-12 год.)
от 15.01.24
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 19.09.23
17:30 - 18:30
Тиара
Детски групи – спортни и латино танци
Начинаещи (6-12 год.)
от 15.01.24
17:30 - 18:30
Диляна Попова
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 19.09.23
17:30 - 18:30
Тиара
Български народни танци
Начинаещи
от 17.02.24
17:30 - 18:30
Хороводец
Български народни танци
Начинаещи
от 17.02.24
17:30 - 18:30
Хороводец
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Спортни танци
Начинаещи
от 09.10.23
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Спортни танци
Начинаещи
от 09.10.23
18:30 - 19:30
Диляна Попова
Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
Съвременен танц
Напреднали
18:30 - 20:00
Марина Попова
Капоейра
Начинаещи
от 08.10.23
18:30 - 19:30
Страшимир Кузманов
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Спортни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Диляна Попова
Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.24
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Спортни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Диляна Попова
Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.24
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Суинг
Средно ниво
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Класически балет
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Мина Сидерова
Български народни танци
Фолклорна хореография
Напреднали
20:30 - 21:30
Александър Любенов
Класически балет
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Мина Сидерова
Български народни танци
Фолклорна хореография
Напреднали
20:30 - 21:30
Александър Любенов
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.03.24
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Суинг
Средно ниво
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.03.24
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
21:00 - 21:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Класически балет
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Мина Сидерова
Класически балет
Начинаещи
от 02.10.23
20:30 - 21:30
Мина Сидерова
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Съвременен танц
Напреднали
18:30 - 20:00
Марина Попова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:30 - 15:00 Български народни танци
Начинаещи I
от 30.09.23
14:30 - 15:30
Хороводец
Български народни танци
Начинаещи I
от 30.09.23
14:30 - 15:30
Хороводец
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи
от 17.02.24
17:30 - 18:30
Хороводец
Български народни танци
Начинаещи
от 17.02.24
17:30 - 18:30
Хороводец
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Александър Любенов
Български народни танци
Средно ниво
18:30 - 19:30
Александър Любенов
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.24
19:30 - 20:30
Александър Любенов
Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.24
19:30 - 20:30
Александър Любенов
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Български народни танци
Фолклорна хореография
Напреднали
20:30 - 21:30
Александър Любенов
Български народни танци
Фолклорна хореография
Напреднали
20:30 - 21:30
Александър Любенов
21:00 - 21:30

Вторник

Четвъртък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:30 - 17:00 Пилатес
Всички нива
16:30 - 17:30
Теодора Цончева
Пилатес
Всички нива
16:30 - 17:30
Теодора Цончева
17:00 - 17:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
15:30 - 16:00 Стречинг
Всички нива
15:30 - 16:30
Теодора Цончева
16:00 - 16:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 19.09.23
17:30 - 18:30
Тиара
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-6 год.)
от 19.09.23
17:30 - 18:30
Тиара
18:00 - 18:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Капоейра
Начинаещи
от 08.10.23
18:30 - 19:30
Страшимир Кузманов
19:00 - 19:30

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
21:30 - 22:00 Workshops
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Петък