Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
11:00- 12:00
Мони (uMove)
Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
11:00 - 12:00
Мони (uMove)
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
12:00 - 13:00
Мони (uMove)
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
12:00 - 13:00
Мони (uMove)
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
Всички нива
13:00 - 14:00
Мони (uMove)
Класически балет
Начинаещи I
от 26.01.20
13:00 - 14:00
Калина Калчева
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.20
14:00 - 15:00
Калина Калчева
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 05.10.20
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 07.07.20
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 05.10.20
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 07.07.20
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи I
от 27.01.20
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.10.20
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Суинг
НОВ КУРС
Начинаещи
от 30.09.20
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
Салса
Начинаещи I
от 27.01.20
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.10.20
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи II
от 20.01.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 15.09.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.10.20
20:30 - 21:30
Симона Доганова
Бачата
Начинаещи II
от 20.01.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 15.09.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 05.10.20
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Салса
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 05.10.20
18:30 - 19:30
Калин и Иви
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Начинаещи I
от 27.01.20
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи I
от 27.01.20
19:30 - 20:30
Калин и Иви
20:00 - 20:30

Понеделник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Бачата
Начинаещи I
от 07.07.20
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
Бачата
Начинаещи I
от 07.07.20
18:30 - 19:30
Криси и Валентин
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.10.20
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.10.20
19:30 - 20:30
Криси и Валентин
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи II
от 20.01.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи II
от 20.01.20
20:30 - 21:30
Калин и Иви
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 28.09.20
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 15.09.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
Кизомба
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 15.09.20
20:30 - 21:30
Георги и Неда
21:00 - 21:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Суинг
НОВ КУРС
Начинаещи
от 30.09.20
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 Класически балет
Начинаещи I
от 26.01.20
13:00 - 14:00
Калина Калчева
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30 Класически балет
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.09.20
14:00 - 15:00
Калина Калчева
14:30 - 15:00

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
12:00 - 13:00
Мони (uMove)
Хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.09.20
12:00 - 13:00
Мони (uMove)
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Хип-хоп
Waacking & Vogue Workshops
Всички нива
13:00 - 14:00
Мони (uMove)
13:30 - 14:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 К-поп
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 21.10.20
20:30 - 21:30
Симона Доганова
21:00 - 21:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Пилатес
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 08.09.20
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
12:30 - 13:00

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зумба
НОВА ГРУПА
Всички нива
от 09.09.20
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
11:00- 12:00
Мони (uMove)
Детски групи - хип-хоп
НОВА ГРУПА
Начинаещи (6-12 год.)
от 19.09.20
11:00 - 12:00
Мони (uMove)
11:30 - 12:00

Събота

Неделя