Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30 Пилатес
Всички нива
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Хип-хоп
Начинаещи
от 16.09.23
12:00 - 13:00
uMove
Хип-хоп
Начинаещи
от 16.09.23
12:00 - 13:00
uMove
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 STRONG Nation
Всички нива
13:00 - 14:00
Маргарита Масларова
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00 К-поп
Средно ниво
14:30 - 15:30
Симона Доганова
К-поп
Средно ниво
14:30 - 15:30
Симона Доганова
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Български народни танци
Средно ниво
15:30 - 16:30
Хороводец
Български народни танци
Средно ниво
15:30 - 16:30
Хороводец
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 18.09.23
16:30 - 17:30
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - таекуондо
Начинаещи (4-10 год.)
от 18.09.23
16:30 - 17:30
Таекуондо фитнес НСА
Български народни танци
Начинаещи II
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Хороводец
Български народни танци
Начинаещи II
от 01.10.22
16:30 - 17:30
Хороводец
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Детски групи - таекуондо
Средно ниво
(4-10 год.)
17:30 - 18:30
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - салса и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
Детски групи - таекуондо
Средно ниво
(4-10 год.)
17:30 - 18:30
Таекуондо фитнес НСА
Детски групи - салса и латино танци
Средно ниво
(6-12 год.)
17:30 - 18:30
Рали и Пепсо
Салса
Cuban Style
Средно ниво
от 16.09.23
17:30 - 18:30
Моника Стоянова
Салса
Cuban Style
Средно ниво
от 16.09.23
17:30 - 18:30
Моника Стоянова
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.24
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.03.24
18:30 - 19:30
Били и Тони
Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.24
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.03.24
18:30 - 19:30
Били и Тони
Салса
Cuban
Начинаещи
от 14.10.23
18:30 - 19:30
Моника Стоянова
Салса
Cuban
Начинаещи
от 14.10.23
18:30 - 19:30
Моника Стоянова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 19.03.24
19:30 - 20:30
Били и Тони
Суинг
Средно ниво
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
Салса
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 19.03.24
19:30 - 20:30
Били и Тони
Салса
Начинаещи
от 20.01.24
19:30 - 20:30
Моника Стоянова
Салса
Начинаещи
от 20.01.24
19:30 - 20:30
Моника Стоянова
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 09.10.23
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 16.05.23
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.03.24
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
Бачата
Начинаещи
от 09.10.23
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 16.05.23
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Салса
NY
Начинаещи
от 03.10.23
21:30 - 22:30
Валентин Поромански
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Салса
NY
Начинаещи
от 03.10.23
21:30 - 22:30
Валентин Поромански
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Салса
Cuban Style
Средно ниво
от 16.09.23
17:30 - 18:30
Моника Стоянова
Салса
Cuban Style
Средно ниво
от 16.09.23
17:30 - 18:30
Моника Стоянова
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Салса
Cuban
Начинаещи
от 14.10.23
18:30 - 19:30
Моника Стоянова
Салса
Cuban
Начинаещи
от 14.10.23
18:30 - 19:30
Моника Стоянова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Салса
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Средно ниво
19:30 - 20:30
Калин и Иви
Салса
Начинаещи
от 20.01.24
19:30 - 20:30
Моника Стоянова
Салса
Начинаещи
от 20.01.24
19:30 - 20:30
Моника Стоянова
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Салса
NY
Начинаещи
от 03.10.23
21:30 - 22:30
Валентин Поромански
Салса
NY
Начинаещи
от 03.10.23
21:30 - 22:30
Валентин Поромански
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.24
18:30 - 19:30
Калин и Иви
Бачата
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 09.05.24
18:30 - 19:30
Калин и Иви
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Бачата
Начинаещи
от 09.10.23
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 16.05.23
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
Бачата
Начинаещи
от 09.10.23
20:30 - 21:30
Калин и Иви
Бачата
Начинаещи I
от 16.05.23
20:30 - 21:30
Валентин Поромански
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
Бачата
Средно ниво
21:30 - 22:30
Калин и Иви
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.03.24
18:30 - 19:30
Били и Тони
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 19.03.24
18:30 - 19:30
Били и Тони
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 19.03.24
19:30 - 20:30
Били и Тони
Кизомба
Фюжън
НОВА ГРУПА
Средно ниво
от 19.03.24
19:30 - 20:30
Били и Тони
20:00 - 20:30

Вторник

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Суинг
Средно ниво
19:30 - 20:30
Swingin Monkeys
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Суинг
НОВА ГРУПА
Начинаещи
от 13.03.24
20:30 - 21:30
Swingin Monkeys
21:00 - 21:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
14:30 - 15:00 К-поп
Средно ниво
14:30 - 15:30
Симона Доганова
К-поп
Средно ниво
14:30 - 15:30
Симона Доганова
15:00 - 15:30

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Хип-хоп
Начинаещи
от 16.09.23
12:00 - 13:00
uMove
Хип-хоп
Начинаещи
от 16.09.23
12:00 - 13:00
uMove
12:30 - 13:00

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
12:00 - 12:30 Пилатес
Всички нива
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
Пилатес
Всички нива
12:00 - 13:00
Боряна Иванова
12:30 - 13:00

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Зумба
Всички нива
18:30 - 19:30
Маргарита Масларова
19:00 - 19:30

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
13:00 - 13:30 STRONG Nation
Всички нива
13:00 - 14:00
Маргарита Масларова
13:30 - 14:00

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
11:00 - 11:30 Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
Детски групи - хип-хоп
Начинаещи (6-12 год.)
от 16.09.23
11:00 - 12:00
uMove
11:30 - 12:00

Събота

Неделя