MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16:30 - 17:00 Salsa and Bachata practice
NEW
All levels
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Indian dances
Beginners
from 05.02.24
17:30 - 18:30
Katya Tosheva
Groups for children - Sport and Latin dances
Beginners (Age: 6-12)
from 26.09.23
17:30 - 18:30
Dilyana Popova
Indian dances
Beginners
from 05.02.24
17:30 - 18:30
Katya Tosheva
Groups for children - Sport and Latin dances
Beginners (Age: 6-12)
from 26.09.23
17:30 - 18:30
Dilyana Popova
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Indian dances
Intermediate
18:30 - 19:30
Katya Tosheva
Groups for children - Sport and Latin dances
Intermediate
(Age: 6-12)
18:30 - 19:30
Dilyana Popova
Indian dances
Intermediate
18:30 - 19:30
Katya Tosheva
Groups for children - Sport and Latin dances
Intermediate
(Age: 6-12)
18:30 - 19:30
Dilyana Popova
Zouk
Beginners I
from 17.01.23
18:30 - 19:30
Emi and Serge
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Indian dances
Beginners
from 16.10.23
19:30 - 20:30
Zouk
Beginners I
from 17.01.23
19:30 - 20:30
Emi and Serge
Indian dances
Beginners
from 16.10.23
19:30 - 20:30
Kizomba
Lady Style
Beginners
from 05.10.23
19:30 - 20:30
Miroslava Gavrilova
Zouk
Intermediate
19:30 - 20:30
Emi and Serge
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Kizomba
Lady Style
All levels
20:30 - 21:30
Miroslava Gavrilova
Kizomba
As Rainhas de Alena Sterk
Choreography class, project by Alena Sterk
(Private class)
20:30 - 21:30
Miroslava Gavrilova
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Kizomba
Ladies KIZ team choreography
(Private class)
21:30 - 22:30
Miroslava Gavrilova
22:00 - 22:30

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16:30 - 17:00 Salsa and Bachata practice
NEW
All levels
16:30 - 17:30
17:00 - 17:30

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Kizomba
Lady Style
Beginners
from 05.10.23
19:30 - 20:30
Miroslava Gavrilova
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Kizomba
Lady Style
All levels
20:30 - 21:30
Miroslava Gavrilova
Kizomba
As Rainhas de Alena Sterk
Choreography class, project by Alena Sterk
(Private class)
20:30 - 21:30
Miroslava Gavrilova
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Kizomba
Ladies KIZ team choreography
(Private class)
21:30 - 22:30
Miroslava Gavrilova
22:00 - 22:30

Tuesday

Wednesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18:30 - 19:00 Zouk
Beginners I
from 17.01.23
18:30 - 19:30
Emi and Serge
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Zouk
Beginners I
from 17.01.23
19:30 - 20:30
Emi and Serge
Zouk
Intermediate
19:30 - 20:30
Emi and Serge
20:00 - 20:30

Tuesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Indian dances
Beginners
from 05.02.24
17:30 - 18:30
Katya Tosheva
Indian dances
Beginners
from 05.02.24
17:30 - 18:30
Katya Tosheva
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Indian dances
Intermediate
18:30 - 19:30
Katya Tosheva
Indian dances
Intermediate
18:30 - 19:30
Katya Tosheva
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Indian dances
Beginners
from 16.10.23
19:30 - 20:30
Indian dances
Beginners
from 16.10.23
19:30 - 20:30
20:00 - 20:30

Monday

Wednesday