MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10:00 - 10:30 Groups for children - Salsa and Latin dances
Beginners (Age: 8-13)
from 08.10.22
10:00 - 11:00
Boryana Ivanova
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Groups for children - Modern dances
Intermediate
(Age: 10-15)
11:00 - 13:00
Boryana Ivanova
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 18.01.23
13:00 - 14:00
Lora Nikolaeva
Aerial Yoga
All levels
13:00 - 14:00
Elitsa Garbeva
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00 Groups for children - Classical ballet
Advanced
(Age: 8-13)
14:30 - 15:30
Tiara
Groups for children - Classical ballet
Advanced
(Age: 8-13)
14:30 - 15:30
Tiara
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Aerial Yoga
All levels
15:30 - 16:30
Elitsa Garbeva
Sport dance
Private group
15:30 - 16:30
Vasil and Tanya
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00 K-pop
Beginners
from 01.10.22
16:30 - 17:30
Simona Doganova
K-pop
Beginners
from 01.10.22
16:30 - 17:30
Simona Doganova
17:00 - 17:30 Groups for children - Modern dances
Beginners (Age: 8-13)
from 04.10.22
17:00 - 18:00
Boryana Ivanova
Groups for children - Modern dances
Beginners (Age: 8-13)
from 04.10.22
17:00 - 18:00
Boryana Ivanova
17:30 - 18:00 Groups for children - Classical ballet
NEW GROUP
Beginners (Age: 5-10)
from 18.01.23
17:30 - 18:30
Mina Siderova
Groups for children - Classical ballet
NEW GROUP
Beginners (Age: 5-10)
from 18.01.23
17:30 - 18:30
Mina Siderova
Stretching
NEW GROUP
All levels
from 13.01.23
17:30 - 18:30
Lora Nikolaeva
Groups for children - Sport and Latin dances
NEW GROUP
Beginners (Age: 6-12)
from 11.02.23
17:30 - 18:30
Groups for children - Sport and Latin dances
NEW GROUP
Beginners (Age: 6-12)
from 11.02.23
17:30 - 18:30
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 K-pop
NEW GROUP
Beginners
from 09.01.23
18:30 - 19:30
Simona Doganova
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Stretching
NEW GROUP
All levels
from 18.01.23
18:30 - 19:30
Lora Nikolaeva
K-pop
NEW GROUP
Beginners
from 09.01.23
18:30 - 19:30
Simona Doganova
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Sport dance
Slow Waltz
NEW GROUP
Beginners
from 11.02.23
18:30 - 19:30
Sport dance
Slow Waltz
NEW GROUP
Beginners
from 11.02.23
18:30 - 19:30
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Salsa
On 2
Advanced
19:30 - 20:30
Krisi and Valentin
Aerial Yoga
All levels
19:30 - 20:30
Elitsa Garbeva
Salsa
On 2
Advanced
19:30 - 20:30
Krisi and Valentin
Oriental dances
Beginners
from 27.09.22
19:30 - 20:30
Boryana Dimitrova
Indian dance
Bollywood
Beginners
from 07.10.22
19:30 - 20:30
Katya Tosheva
Salsa
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Kalin and Ivy
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Salsa
Advanced
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
Kizomba
Beginners
from 27.09.22
20:30 - 21:30
Todor Ivanov
Hip-Hop
All levels
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
Aerial Yoga
All levels
20:30 - 21:30
Elitsa Garbeva
Kizomba
Beginners
from 27.09.22
20:30 - 21:30
Todor Ivanov
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Sport dance
Intermediate
21:30 - 22:30
Vasil and Tanya
Kizomba
NEW GROUP
Beginners
from 17.01.23
21:30 - 22:30
Todor Ivanov
Sport dance
Intermediate
21:30 - 22:30
Vasil and Tanya
Salsa and Bachata practice
NEW
All levels
21:30 - 22:30
Kizomba
NEW GROUP
Beginners
from 17.01.23
21:30 -22:30
Todor Ivanov
22:00 - 22:30

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Salsa
On 2
Advanced
19:30 - 20:30
Krisi and Valentin
Salsa
On 2
Advanced
19:30 - 20:30
Krisi and Valentin
Salsa
Upper Intermediate
19:30 - 20:30
Kalin and Ivy
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Salsa
Advanced
20:30 - 21:30
Zahari, Ina
21:00 - 21:30

Monday

Wednesday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
21:30 - 22:00 Salsa and Bachata practice
NEW
All levels
21:30 - 22:30
22:00 - 22:30

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
15:30 - 16:00 Sport dance
Private group
15:30 - 16:30
Vasil and Tanya
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Sport dance
Slow Waltz
NEW GROUP
Beginners
from 11.02.23
18:30 - 19:30
Sport dance
Slow Waltz
NEW GROUP
Beginners
from 11.02.23
18:30 - 19:30
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Sport dance
Intermediate
21:30 - 22:30
Vasil and Tanya
Sport dance
Intermediate
21:30 - 22:30
Vasil and Tanya
22:00 - 22:30

Monday

Wednesday

Saturday

  • 18:30 - 19:30
    Sport dance
    Slow Waltz
    NEW GROUP
    Beginners
    from 11.02.23

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Kizomba
Beginners
from 27.09.22
20:30 - 21:30
Todor Ivanov
Kizomba
Beginners
from 27.09.22
20:30 - 21:30
Todor Ivanov
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Kizomba
NEW GROUP
Beginners
from 17.01.23
21:30 - 22:30
Todor Ivanov
Kizomba
NEW GROUP
Beginners
from 17.01.23
21:30 -22:30
Todor Ivanov
22:00 - 22:30

Tuesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
20:30 - 21:00 Hip-Hop
All levels
20:30 - 21:30
Zdravko Kostadinov
21:00 - 21:30

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
16:30 - 17:00 K-pop
Beginners
from 01.10.22
16:30 - 17:30
Simona Doganova
K-pop
Beginners
from 01.10.22
16:30 - 17:30
Simona Doganova
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 K-pop
NEW GROUP
Beginners
from 09.01.23
18:30 - 19:30
Simona Doganova
K-pop
NEW GROUP
Beginners
from 09.01.23
18:30 - 19:30
Simona Doganova
19:00 - 19:30

Monday

Thursday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
18:30 - 19:00 Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
Oriental dances
Intermediate, advanced
18:30 - 19:30
Boryana Dimitrova
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Oriental dances
Beginners
from 27.09.22
19:30 - 20:30
Boryana Dimitrova
20:00 - 20:30

Tuesday

Thursday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
19:30 - 20:00 Indian dance
Bollywood
Beginners
from 07.10.22
19:30 - 20:30
Katya Tosheva
20:00 - 20:30

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
13:00 - 13:30 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 18.01.23
13:00 - 14:00
Lora Nikolaeva
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 13.01.23
17:30 - 18:30
Lora Nikolaeva
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Stretching
NEW GROUP
All levels
from 18.01.23
18:30 - 19:30
Lora Nikolaeva
19:00 - 19:30

Wednesday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10:00 - 10:30 Groups for children - Salsa and Latin dances
Beginners (Age: 8-13)
from 08.10.22
10:00 - 11:00
Boryana Ivanova
10:30 - 11:00

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
17:30 - 18:00 Groups for children - Sport and Latin dances
NEW GROUP
Beginners (Age: 6-12)
from 11.02.23
17:30 - 18:30
Groups for children - Sport and Latin dances
NEW GROUP
Beginners (Age: 6-12)
from 11.02.23
17:30 - 18:30
18:00 - 18:30

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
14:30 - 15:00 Groups for children - Classical ballet
Advanced
(Age: 8-13)
14:30 - 15:30
Tiara
Groups for children - Classical ballet
Advanced
(Age: 8-13)
14:30 - 15:30
Tiara
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Groups for children - Classical ballet
NEW GROUP
Beginners (Age: 5-10)
from 18.01.23
17:30 - 18:30
Mina Siderova
Groups for children - Classical ballet
NEW GROUP
Beginners (Age: 5-10)
from 18.01.23
17:30 - 18:30
Mina Siderova
18:00 - 18:30

Monday

Wednesday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11:00 - 11:30 Groups for children - Modern dances
Intermediate
(Age: 10-15)
11:00 - 13:00
Boryana Ivanova
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30 Groups for children - Modern dances
Beginners (Age: 8-13)
from 04.10.22
17:00 - 18:00
Boryana Ivanova
Groups for children - Modern dances
Beginners (Age: 8-13)
from 04.10.22
17:00 - 18:00
Boryana Ivanova
17:30 - 18:00

Tuesday

Thursday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
13:00 - 13:30 Aerial Yoga
All levels
13:00 - 14:00
Elitsa Garbeva
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00 Aerial Yoga
All levels
15:30 - 16:30
Elitsa Garbeva
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Aerial Yoga
All levels
19:30 - 20:30
Elitsa Garbeva
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Aerial Yoga
All levels
20:30 - 21:30
Elitsa Garbeva
21:00 - 21:30

Tuesday

Thursday

Saturday

Sunday