Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16:00 - 16:30 Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-8 год.)
от 03.02.18
16:00 - 17:00
Мария Узунова
Детски групи - класически балет
Начинаещи (4-8 год.)
от 03.02.18
16:00 - 17:00
Мария Узунова
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.18
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.18
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Начинаещи
от 11.09.17
18:30 - 19:30
Марина Петрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 12.09.17
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Български народни танци
Начинаещи
от 11.09.17
18:30 - 19:30
Марина Петрова
Салса
Начинаещи
от 21.09.17
18:30 - 19:30
Ориенталски танци
Начинаещи
от 12.09.17
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Салса
Начинаещи
от 21.09.17
18:30 - 19:30
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Петрова
Суинг
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 24.04.18
19:30 - 20:30
Гого и Мила
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Петрова
Суинг
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 24.04.18
19:30 - 20:30
Гого и Мила
Хип-хоп
Начинаещи
от 13.09.17
19:30 - 20:30
Здравко Костадинов
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Начинаещи
от 22.01.18
20:30 - 21:30
Суинг
Средно ниво
Lindy Intermediate
от 04.01.18
20:30 - 21:30
Гого и Мила
Салса
Начинаещи
от 22.01.18
20:30 - 21:30
Суинг
Средно ниво
Lindy Intermediate
от 04.01.18
20:30 - 21:30
Гого и Мила
Зумба
Всички нива
20:30 - 21:30
Надежда Антова
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Суинг
Средно-напреднали
Lindy Upper Intermediate
от 12.09.17
21:30 - 22:30
Гого и Мила
Суинг
Средно-напреднали
Lindy Upper Intermediate
от 12.09.17
21:30 - 22:30
Гого и Мила
22:00 - 22:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Салса
Начинаещи
от 21.09.17
18:30 - 19:30
Салса
Начинаещи
от 21.09.17
18:30 - 19:30
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Салса
Начинаещи
от 22.01.18
20:30 - 21:30
Салса
Начинаещи
от 22.01.18
20:30 - 21:30
21:00 - 21:30

Понеделник

Сряда

Четвъртък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Хип-хоп
Начинаещи
от 13.09.17
19:30 - 20:30
Здравко Костадинов
20:00 - 20:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20:30 - 21:00 Зумба
Всички нива
20:30 - 21:30
Надежда Антова
21:00 - 21:30

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19:30 - 20:00 Суинг
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 24.04.18
19:30 - 20:30
Гого и Мила
Суинг
Начинаещи
Lindy Hop Beginners
от 24.04.18
19:30 - 20:30
Гого и Мила
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Суинг
Средно ниво
Lindy Intermediate
от 04.01.18
20:30 - 21:30
Гого и Мила
Суинг
Средно ниво
Lindy Intermediate
от 04.01.18
20:30 - 21:30
Гого и Мила
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00 Суинг
Средно-напреднали
Lindy Upper Intermediate
от 12.09.17
21:30 - 22:30
Гого и Мила
Суинг
Средно-напреднали
Lindy Upper Intermediate
от 12.09.17
21:30 - 22:30
Гого и Мила
22:00 - 22:30

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17:30 - 18:00 Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.18
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
Български народни танци
Начинаещи
от 16.01.18
17:30 - 18:30
Михаела Шилегарска
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Български народни танци
Начинаещи
от 11.09.17
18:30 - 19:30
Марина Петрова
Български народни танци
Начинаещи
от 11.09.17
18:30 - 19:30
Марина Петрова
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00 Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Петрова
Български народни танци
Средно ниво
19:30 - 20:30
Марина Петрова
20:00 - 20:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18:30 - 19:00 Ориенталски танци
Начинаещи
от 12.09.17
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
Ориенталски танци
Начинаещи
от 12.09.17
18:30 - 19:30
Боряна Димитрова
19:00 - 19:30

Вторник

Петък